Zapraszam cię na AKTYWNE LATO z pilatesem online!

Jeśli nie chcesz „przesiedzieć” lata i gotowa jesteś poświęcić 20-30 minut dziennie 3 – 4 x w tygodniu na pilates w okresie wakacji, to AKTYWNE LATO jest dla Ciebie!

Jeśli lubisz realizować konkretny plan treningowy, to AKTYWNE LATO jest dla Ciebie!

Jeśli chcesz poczuć realny wpływ pilatesu na swoje samopoczucie i ciało, to AKTYWNE LATO jest dla Ciebie!

Jeśli bliskie jest Ci podejście budowania sprawności bez presji i nadużywania swojego ciała, to AKTYWNE LATO jest dla Ciebie!

Nie ma znaczenia czy znasz już pilates czy dopiero zaczynasz, jeśli na przynajmniej jedno z powyższych odpowiedziałaś TAK, to AKTYWNE LATO jest dla Ciebie!

Podczas mojej akcji motywacyjnej AKTYWNE LATO z pilatesem wformiepo40.pl trwającej przez całe lato (lipiec-sierpień) nie będziesz zmieniać diametralnie ciała na to lato, nie będziesz działaś w presji czasu i w pocie czoła żeby być lepszą wersją siebie, za to z wielką przyjemnością 3-4 x w tygodniu przez 20-30 minut będziesz wpływać na sprawność swojego ciała oraz poprawę samopoczucia. Będziesz ćwiczyć pilates o dowolnej porze dnia i bez względu na to gdzie w danym momencie będziesz. Będziesz ćwiczyć motywowana i nauczana pilatesu przez dyplomowaną nauczycielkę pilatesu z ponad 16 letnim stażem i 2 letnim stażem w nauczaniu pilatesu w formie online. Motywacją podzielą się z tobą również kobiety, które od ponad dwóch lat ćwiczą w domu, na wakacjach, podczas podróży służbowej z moimi treningami w formie video treningów pilatesu.
Jesteś wystarczająco piękna! Chodzi o to, abyś zadbała o siebie od strony ciała ale inaczej niż do tej pory ci wmawiano, że musisz. Nic nie musisz ale wszystko możesz, jeśli chcesz i czujesz, że jest ci to potrzebne!
Jeśli potrzebujesz motywacji do trenowania, chcesz poznać i ćwiczyć pilates regularnie i nie chcesz odkładać tego na po wakacjach, dołącz do mojego wydarzenia już dziś! Dołącz jeśli nigdy nie ćwiczyłaś lub ćwiczysz regularnie, dołącz jeśli kiedyś pilates nie przypadł ci do gustu (pomogę ci odczarować to mylne wrażenie) lub jeśli kochasz go już od lat!
Ćwiczymy aby być sprawne na lata a nie tylko na okres bikini (wybacz, że ciągle się powtarzam ale to dla mnie ważne abyś zrozumiała moje przesłanie).
Czego potrzebujesz aby wziąć udział w AKTYWNYM LECIE?
– dostępu do mojej platformy pilatesu online
– dostępu do wi-fi podczas wakacji
– wygodnego stroju
– maty do ćwiczeń
– małych butelek z wodą i małego ręcznika ( przyda się w trakcie treningu jako akcesoria do trenowania ale też po treningu do nawodnienia się i otarcia kropel potu z czoła 🙂
– posiadanie małej taśmy oporowej typu mini band, długiej taśmy, hantli, foam roller, poduszki sensomotorycznej czy magic circle będzie miłym urozmaiceniem twoich treningów, ale nie jest to konieczne aby wziąć udział a Aktywnym Lecie ze mną 🙂
Jeśli zdecydujesz się dołączyć i wykupić abonament po 5 minutach od dokonania przelewu odbierz automatyczne e-maile ode mnie, pierwszy z twoim indywidualnym hasłem do platformy dzięki któremu będziesz mogła zalogować się na platformę i korzystać z materiałów na platformie (hasło możesz potem zmienić na dowolne), drugi z linkiem do edukacyjno – motywacyjnej grupy na Facebooku gdzie organizuję panele Q&A – pytania i odpowiedzi.
W razie problemów napisz do mnie na adres [email protected] – odpowiem w przeciągu 24 h
Jesteś gotowa na AKTYWNE LATO Z PILATESEM WFORMIEPO40.PL🙂
Czekam na ciebie na macie…w twoim domu:-)
Inwestycja to 47 zł za lipiec i 47 zł za sierpień jeśli zdecydujesz się po zakończeniu abonamentu lipcowego na kontynuację. Dołączyć możesz już dziś. Dokonania zakupy abonamentu możesz przechodząc na stronę www.treningi.wformiepo40.pl
Widzimy się na macie w twoim domu?
Zachęcam!