Dla jakich kobiet są moje treningi?

Boisz się oceniania i trudnych ćwiczeń? Masz więcej niż 30 lat i nie nadążasz za popularnymi, morderczymi planami treningowymi? W dodatku od siedzenia w pracy bolą Cię plecy i szyja, i nie wiesz, jak ćwiczyć, żeby pozbyć się uciążliwych dolegliwości? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu.

Dla kobiet, które chcą zadbać o siebie, a nie mają czasu na długie treningi

Jestem taką samą zapracowaną kobietą jak Ty. Wiem, że młodszym koleżankom dużo łatwiej znaleźć czas, by zadbać o siebie. Kobiety posiadające rodzinę, angażującą pracę, mają znacznie mniej czasu dla siebie. Trenowanie 5 razy w tygodniu jest niemożliwe. Trzeba wybrać to, co najskuteczniejsze, zajmuje mało czasu i nie jest morderczo trudne. Po ciężkim dniu pracy trudno zmusić się do ciężkiego treningu – dbanie o siebie powinno być – w moim mniemaniu – relaksujące i odprężające.

Ćwiczenia dla zapracowanych kobiet po 40

W tym wieku często tracimy poczucie atrakcyjności, ponieważ nasze ciała przestają być jędrne, a od długotrwałego siedzenia w pracy pojawiają się uporczywe dolegliwości, które mocno zniechęcają do podejmowania ćwiczeń. Jesteś zmęczona, a fitness kojarzy Ci się z dużym tempem, rywalizacją, trudnymi ćwiczeniami i mięśniami obolałymi od zakwasów?

Możesz te problemy prosto i szybko rozwiązać. Przeprowadziłam dla Ciebie selekcję ćwiczeń. Kobiety, które mają niewiele czasu nie muszą uczyć się trudnych i wyczerpujących układów, by odzyskać formę i poprawić wygląd. Wiem też na swoim przykładzie i kobiet z którymi ćwiczę, że nie potrzeba poświęcać setek godzin na ćwiczenia. Skorzystaj z moich doświadczeń.

Ćwiczenia dla kobiet, które spędzają dużo czasu w pracy przed komputerem

Długotrwałe siedzenie przed komputerem niekorzystnie zmienia nasze ciało, żeby je naprawić, nie wystarczy po prostu ćwiczyć. Należy przeciwdziałać bądź minimalizować negatywne skutki związane z siedzącą pracą, czyli odpowiednio dobrać trening, tak żeby odprężyć przeciążone mięśnie i wzmocnić osłabione. Taki trening ułoży tylko ktoś, kto pracuje na co dzień z kobietami po 30 i wie, jakie męczą je dolegliwości oraz co działa w ich przypadku.

Zapraszam cię na trening indywidualny lub zajęcia grupowe. Szczegóły moich zajęć stacjonarnych znajdziesz na Personal Pilates Studio Nie masz czasu na dojazdy i godzinne zajęcia? Skorzystaj z moich treningów na mojej platformie treningów online Treningi Online