Trenerka personalna dla kobiet po 30 roku życia

Chcesz szybkich efektów?
Pokażę Ci jak ćwiczyć, żeby miało to sens.

Wiem, że jesteś zapracowana, masz dużo obowiązków i rodzinę, dlatego nie masz wystarczająco dużo czasu, żeby kilka godzin tygodniowo spędzać czas na siłowni. Sama prowadzę firmę, wychowuję dziecko i wiem, jak bardzo kobiety po 30 roku życia potrafią być zajęte. Żeby zadbać o swój wygląd i zdrowie, musiałam wybrać to, co dla mnie najskuteczniejsze i zajmuje mało czasu. W dodatku nie mogły to być żadne skomplikowane ćwiczenia ani mordercze tempo. Po treningu wracamy przecież do codziennego życia. Dlatego treningi które dla Ciebie będę układać będą nie tylko skuteczne ale przede wszystkim przyjemne i relaksujące ponieważ wiem,że wspaniałe efekty można osiągnąć bez konieczności „wypruwania sobie żył”. Wiem co trzeba robić, bo sama przetestowałam to na sobie.

Dlaczego karnet na siłownię i basen to nie jest wystarczające rozwiązanie?

Wykupienie pakietu karnetów na siłownię to za mało. Takie działania nie przynoszą dużych efektów, ponieważ nie są nakierowane wprost na problemy kobiet po 30. Jak dobrać sobie samemu ćwiczenia i co robić, żeby plecy od siedzenia za biurkiem nie bolały bardziej? Poza tym często trudno się zebrać i pojechać na siłownię ponieważ sam dojazd zabiera czas, a jeszcze trzeba odebrać dzieci ze szkoły i zrobić zakupy… Dlatego nasze wysiłki często kończą się na samym wykupieniu karnetu.

Jakie działania pozwolą skuteczniej osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

Regularne ćwiczenia powinny uwzględniać specyfikę Twojej pracy i codzienne Twoje zajęcia. Dobra trenerka personalna musi brać pod uwagę również to, co robi jej podopieczna, gdy opuszcza salę gimnastyczną. Na efekty ćwiczeń wpływają również nasze codzienne zajęcia, charakter wykonywanej pracy oraz ilość stresu z którym musimy się mierzyć. Dowolne zajęcia w klubie fitness nie spełniają oczekiwań trenujących, ponieważ nie uwzględniają one schorzeń, wieku bądź ilości czasu, jakim dysponuje dorosła kobieta zajmująca się rodziną. Kobiety często skarżą się na zbyt skomplikowane ćwiczenia i zbyt duże tempo prowadzenia zajęć grupowych. Nie lubią też rywalizacji i oceniania. Wszystko to uwzględniam w swoich treningach. Sprawdź mnie! Odwiedź mnie w moim Studio Personal Pilates na warszawskim Bemowie lub skorzystaj z moich treningów na YouTube przygotowanych specjalnie dla Ciebie!

Rozwiązaniem problemu jest program dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb:

Każdy dobry indywidualny program ma kilka cech:

 1. ćwiczenia są proste,
 2. ćwiczenia są dobrane specjalnie dla trenującego,
 3. uwzględniają wiek i codzienny tryb życia trenującego,
 4. treningi nie są bardzo długie i wyczerpujące,
 5. korzyści są osiągane bardzo szybko.

Spodziewane efekty po wdrożeniu programu indywidualnego:

 1. co najmniej kilkukilogramowa redukcja wagi,
 2. znaczna poprawa wyglądu, ciało staje się jędrniejsze,smuklejsze
 3. wyraźna poprawa sprawności i samopoczucia,
 4.  ustępują bóle szyi i pleców związany z pracą za biurkiem.

Dzięki zastosowaniu głownie ćwiczeń z metody Pilatesa w którym się specjalizuję (na każdym poziomie jego zaawansowania tej metody), fuzji pilatesu z innymi metodami z dziedziny body&mind, mój program ćwiczeń odnosi świetne rezultaty już po 30-45 min ćwiczeń wykonywanych co drugi dzień. Jest to od 2 do 4 razy krótszy czas niż w przypadku tradycyjnych treningów na siłowni. Daj się namówić na wspólny trening!
Nie masz czasu dojechać do mojego Studia? Skorzystaj ze Studia Wirtualnego i ćwicz gdziekolwiek jesteś!

Kto najbardziej skorzysta z moich treningów?

Największe korzyści odniosą kobiety po 30 roku życia, które mają:

 1. mało czasu,
 2. nie chcą uczyć się skomplikowanych i forsownych ćwiczeń,
 3. chcesz ćwiczyć sama w domu,
 4. bolą cię plecy bądź szyja, ponieważ pracujesz w biurze w pozycji siedzącej lub jesteś trenerem/coachem i godzinami prowadzisz wykłady stojąc.

Kim jestem?

Jestem doświadczonym trenerem personalnym,dyplomowanym nauczycielem metody Josepha Pilatesa, który specjalizuje się w pracy z zapracowanymi kobietami po 30 roku życia. Pomagam im zrzucić zbędne kilogramy, wysmuklić sylwetkę i przede wszystkim pozbyć się dolegliwości związanych z pracą siedzącą. Tworzę dla nich łatwe do wdrożenia i przynoszące szybkie efekty plany treningowe, nie wymagające wielogodzinnych treningów na siłowni i wyczerpujących ćwiczeń. Jeśli chcesz schudnąć kilka kilogramów, popracować nad ujędrnieniem i wysmukleniem swojego ciała bez żmudnych treningów i strasznych wyrzeczeń, to mogę Ci w tym pomóc.