Pilatesowe Wyzwanie – dołącz do grupy uczącej się pilatesu na macie!

Zapraszam cię na moje Pilatesowe Wyzwanie – poziom 1. Wyzwanie rozpocznie się 28 października o 20:00 i trwać będzie do 18 listopada. W całości przeprowadzone zostanie online. Sprawdź poniżej szczegóły.

Celem tego wyzwania jest nauczenie cię techniki do poszczególnych ćwiczeń pilatesu na macie oraz pomoc w wyrobieniu nawyku regularnej praktyki pilatesu w swoim domu lub gdziekolwiek będziesz w najbliższym czasie.


Jeśli:

– chcesz nauczyć się ćwiczyć pilates na macie poprawnie

– ćwiczysz pilates od jakiegoś czasu ale nie masz pewności czy poprawnie wykonujesz ćwiczenia i nie widzisz rezultatów swoich treningów

– zależy ci aby uczyć się od dyplomowanej nauczycielki pilatesu z ponad 16letnim doświadczeniem w nauczaniu pilatesu

– nigdy nie ćwiczyłaś lub masz bardzo długą przerwę w regularnym trenowaniu i chcesz zacząć lub wrócić mądrze do aktywności fizycznej bez przeciążania się

– masz problemy z kręgosłupem i chroniczne bóle pleców i chcesz się ich pozbyć

– chcesz zyskać dobre samopoczucie dzięki systematycznym ćwiczeniom wzmacniającym mięśnie w okolicy kręgosłupa, mięśnie brzucha, pośladki z uwzględnieniem zaopiekowania się okolicą szyi

– chcesz poprawić postawę swojego ciała

– potrzebujesz aktywnej przerwy w pracy wspierającej twój kręgosłup

– chcesz nauczyć się pracy z oddechem aby mieć jasny umysł, nauczyć się relaksować i umieć zastosować oddech podczas treningu pilatesu aby mieć lepsze efekty treningowe….

…jeśli chodź jeden z tych punktów to twój cel, to moje Pilatesowe Wyzwanie jest dla Ciebie!

 

 

Wyzwanie będzie polegało na codziennym wykonaniu pracy domowej (video na którym uczę techniki do konkretnego ćwiczenia – do 7 minut) oraz praktykowaniu pilatesu z treningów, które dla Ciebie wyselekcjonowałam na potrzeby tego wyzwania ( treningi od 20 do 30 min). Wszystko to możesz realizować w dowolnym czasie każdego dnia.

 

Podczas tych 21 dni pilatesowego wyzwania dla osób początkujących będziesz korzystać z treningów umieszczonych na mojej platformie treningowej pilatesu online które znajdują się na stronie www.treningi.wformiepo40.pl oraz z materiałów edukacyjnych dedykowanych wyzwaniu umieszczonych na platformie.

 

Każdy mijający tydzień zakończymy treningiem pilatesu na żywo online (bezpośrednio transmitowanym na platformie lub zamkniętej grupie na Facebooku). Spotkamy się również na panelu Q&A na żywo abym mogła odpowiedzieć na pytania uczestniczek wyzwania (3 treningi na żywo online oraz 3 panele Q&A na żywo online)

 

Jeśli chcesz dołączyć do wyzwania, wystarczy że kupisz miesięczny dostęp do mojej platformy treningowej pilatesu online tuż przed 28 października.W dniu zakupu abonamentu otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku gdzie zbierają się fanki pilatesu i kobiety ćwiczące pilates we własnym domu z moją platformą pilatesu online. Na grupie również pojawi się niebawem dokładny plan wyzwania, który omówię na spotkaniu organizacyjnym wyzwania w dniu 28 października o 20:00.

 

Wyzwanie rusza już 28 października i będzie trwało 21 dni!

To fantastyczna okazja dla Ciebie aby nauczyć się pilatesu, zmotywować się do regularnego trenowania pilatesu w domu, na wakacjach czy gdziekolwiek będziesz w tym czasie oraz poznać kobiety które mają podobny cel!

Zapraszam cię serdecznie do wzięcia udziału w wyzwaniu i polecenia go innym kobietom nie tylko po czterdziestce.

*materiały z wyzwania będą dostępne na platformie do końca listopada 2022 roku.