Pilates&Yoga Camp 6-8.05.2023

Tym razem zabieramy Was do Przystanku Gorzelnia w miejscowości Wodynie. Podczas Campu będziemy praktykować Pilates, Vinyasa Yogę, Yin Yogę oraz Yoga Nidra czyli najgłębszą z możliwych form relaksu i medytacji. Oddamy się też praktyce oddechu i relaksacji wśród otaczającej obiekt natury.  Będziemy spacerować, truchtać, biegać po lesie. Wszystko czego dusza zapragnie w tym wspaniałym i klimatycznym miejscu.

Po sukcesie naszego pierwszego wspólnego Pilates&Yoga Camp z Anią Dziewulską oraz wielu zapytaniach o kolejną edycję, pragniemy z radością poinformować, że otwieramy zapisy na drugą edycję!

 

 

Pilates&Yoga Camp! 6-8.05.23
Znajdź swój balans i wewnętrzny spokój.

Tym razem zabieramy Was do Przystanku Gorzelnia w miejscowości Wodynie. Podczas Campu będziemy praktykować Pilates, Vinyasa Yogę, Yin Yogę oraz Yoga Nidra czyli najgłębszą z możliwych form relaksu i medytacji. Oddamy się też praktyce oddechu i relaksacji wśród otaczającej obiekt natury.  Będziemy spacerować, truchtać, biegać po lesie. Wszystko czego dusza zapragnie w tym wspaniałym i klimatycznym miejscu.

 

Oto szczegóły!

 

Pilates & Yoga Camp 
06-08.03.2023 
Przestanek Gorzelnia
08-117 WODYNE,
UL. OGRODOWA 4
https://przystanekgorzelnia.pl

 

 

Przystanek Gorzelnia jest położony 90 km od Warszawy. To piękny, kameralny dom który w całości zaadoptujemy pod potrzeby naszego kobiecego Campu. Położony jest w malowniczym i cichym miejscu w sam raz na potrzeby odnalezienia spokoju nie tylko poprzez umiarkowaną aktywność fizyczną ale również poprzez przebywanie blisko natury. Do dyspozycji mamy piękną salę do praktyki pilatesu i yogi, ale nie wykluczone, że jeśli pogoda dopisze będziemy praktykować wśród drzew. Podczas wyjazdu będziemy spać w wygodnych i stylowych pokojach, jeść zdrowe posiłki, praktykować pilates i yogę, odpoczywać. Jeśli szukasz odskoczni od pędu życia w mieście, wyjazd z nami do Przystanku Gorzelnia zapewni ci spokój i ukojenie. Oprócz zaplanowanych zajęć, będziesz mieć czas dla siebie na spacer daleko od zgiełku miasta, będziesz mieć czas na książkę, czas na sen. Zobacz jak piękny jest Przestanek Gorzelnia – przystanekgorzelnia.pl  Sprawdź czy to coś czego szukasz.

 

Podczas wyjazdu oferujemy: 

 • zakwaterowanie w komfortowych pokojach (2, 3 i 4 osobowych).
 • WYŻYWIENIE (piątek – kolacja, sobota – śniadanie/lunch/kolacja, niedziela – śniadanie/lunch).Możliwość dań wegetariańskich, wegańskich oraz mięsnych ale również bezglutenowych.
 • zakwaterowanie od 14:00 w sobotę w dniu przyjazdu, wykwaterowanie w poniedziałek do 11:00
 • pełne wyżywienie podczas pobytu ((piątek – kolacja, sobota – śniadanie/lunch/kolacja, niedziela – śniadanie/lunch – dania wegetariańskie, wegańskie oraz mięsne, również bezglutenowe)
 • 6 treningów (pilates,joga vinyasa) o różnym stopniu zaawansowania – ćwiczenia będą dostosowywane do potrzeb grupy
 • korzystanie bez ograniczeń z infrastruktury obiektu
 • bezpłatny parking bezpośrednio przy obiekcie
 • niedzielny wieczorek integracyjny z ogniskiem (degustacja wina, pyszne przekąski)

 

Dodatkowy koszt to tylko koszt związany z dojazdem. Nie organizujemy dojazdu na wydarzenie.

Camp rozpoczynamy w dniu 6 maja (sobota) o 14:00. Pierwsze zajęcia rozpoczną się o 15:00 w dniu przyjazdu. Camp kończymy o 11:00 w dniu 8 maja (poniedziałek)  poprzedzając wyjazd porannymi zajęciami.

 

 

Inwestycja to: 1600 zł (bez względu na ilość osób w pokoju)
1000 zł zadatku do 27.03.2023
600 zł maksymalnie do dnia rozpoczęcia wydarzenia (przelewem, blikiem, gotówką w dniu przyjazdu)

 

Rezerwacja miejsca: wyślij e-mail na adres ania@wformiepo40.pl 
Opłatę rezerwacyjną wyślij na konto:
Personal Pilates Anna Podsiedlik-Ciebiera
Mbank: 85 1140 2004 0000 3102 7235 2959
W tytule wpisz ” imię i nazwisko” Pilatesowy Camp”

 

Zajęcia prowadzą:
Ania Podsiedlik-Ciebiera – dyplomowana nauczycielka z 17 letnim stażem w nauczaniu pilatesu. Założycielka projektu aktywującego kobiety dojrzałe i uczącego poprawnie ćwiczyć pilates we własnym domu http://www.treningi.wformiepo40.pl
Instagram wformiepo40.pl

Ania Dziewulska – Turemka – dyplomowana nauczycielka Yogi w stylu Vinyasa oraz Yin. Na co dzień mieszkająca i prowadząca zajęcia w Londynie. Miłośniczka pracy z oddechem, z zamiłowania fotografka oraz surferka.
Instagram Ania Dziewulska – Turemka

 

Co ze sobą zabrać?

 • stroje sportowe
 • buty sportowe  dla chętnych do spacerowania lub biegania po lesie
 • matę do ćwiczeń – jeśli nie masz swojej osobistej maty nie przejmuj się – hotel posiada maty na wyposażeniu
 • ciepłą odzież w razie niskiej temperatury

 

Dla kogo jest ten camp? 

 • dla kobiet którym zależy na aktywnym weekendzie w rytmie równowagi
 • dla kobiet które lubią wypoczywać blisko natury i potrzebują wsłuchać się w jej ciszę
 • dla kobiet które cenią sobie czas w kobiecej grupie ale również lubią wykorzystywać czas tylko dla siebie
 • dla kobiet które ćwiczą już regularnie ale również dla tych które nigdy nie ćwiczyły lub trudno im znaleźć motywację na co dzień
 • dla tych kobiet, które czują się wyczerpane rytem miasta