Pilatesowe Wyzwanie! Nowa edycja rusza 5 marca! Skorzystaj z 20 % rabatu!

Najlepsza inwestycja w zdrowie kręgosłupa, to PROFILAKTYKA! Tak traktuję moje Pilatesowe Wyzwanie. To profilaktyka dla zdrowego kręgosłupa, dla zdrowego ciała i zrelaksowanego umysłu – jakże ważna dziś kwestia w świecie z nadmiarem bodźców! Nowa edycja Pilatesowego Wyzwania ruszy 5 marca o godz. 20:00 i trwać będzie do 26 marca.

Zapraszam cię na moje pilatesowe wyzwanie online, które rusza 5 marca o 20:00 i trwać będzie do 26 marca.

Celem  wyzwania jest nauczenie cię techniki do poszczególnych ćwiczeń pilatesu na macie oraz pomoc w wyrobieniu nawyku regularnej praktyki pilatesu w swoim domu lub gdziekolwiek będziesz w najbliższym czasie.


Jeśli:

– chcesz nauczyć się ćwiczyć pilates na macie poprawnie

– ćwiczysz pilates od jakiegoś czasu ale nie masz pewności czy poprawnie wykonujesz ćwiczenia i nie widzisz rezultatów swoich treningów

– zależy ci aby uczyć się od dyplomowanej nauczycielki pilatesu z ponad 17-letnim doświadczeniem w nauczaniu pilatesu

– nigdy nie ćwiczyłaś lub masz bardzo długą przerwę w regularnym trenowaniu i chcesz zacząć lub wrócić mądrze do aktywności fizycznej bez przeciążania się

– masz problemy z kręgosłupem i chroniczne bóle pleców i chcesz się ich pozbyć

– chcesz zyskać dobre samopoczucie dzięki systematycznym ćwiczeniom wzmacniającym mięśnie w okolicy kręgosłupa, mięśnie brzucha, pośladki z uwzględnieniem zaopiekowania się okolicą szyi

– chcesz poprawić postawę swojego ciała

– potrzebujesz aktywnej przerwy w pracy wspierającej twój kręgosłup

– chcesz nauczyć się pracy z oddechem aby mieć jasny umysł, nauczyć się relaksować i umieć zastosować oddech podczas treningu pilatesu aby mieć lepsze efekty treningowe….

…jeśli chodź jeden z tych punktów to twój cel, to moje Pilatesowe Wyzwanie jest dla Ciebie!

 

 

Oto plan pilatesowego wyzwania:
– 5 marzec godz. 20:00 live organizacyjno motywacyjny na którym dowiesz się dokładnie jak pracować na co dzień z moim planem pilatesowego wyzwania. Otrzymasz również ogrom motywacji do działania ode mnie i uczestniczek pilatesowego wyzwania online (będzie dostępne nagranie)

– codziennie na mojej platformie pilatesu online pojawi się video edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się odpowiedniej techniki do konkretnego ćwiczenia (będzie również praca z oddechem i zwrócenie uwagi na poprawną postawę ciała na co dzień i w pozycjach początkowych w pilatesie) to video edukacyjne będzie trwało od 4 do 7 minut.

– codziennie na mojej platformie w pilatesowym wyzwaniu pojawi się dedykowany trening pilatesu dla osób początkujących do wykonania przez ciebie w dowolnym czasie w ciągu tego konkretnego dnia wyzwania (budujemy nawyk regularnej aktywności fizycznej). Trening dnia będzie trwał od 15 do 35 minut.

– 3 razy podczas wyzwania spotkamy się na żywo online (niedziele godz. 20:00) aby wspólnie treningowo podsumować każdy z tygodni wyzwania. Podczas tych spotkań odpowiem również na pytania uczestniczek wyznania oraz poruszę tematy związane z motywacją do działania (treningi będą nagrane)

Aby dołączyć do wyzwania, wystarczy że wykupisz dostęp do mojej platformy treningowej pilatesu online. Do wyboru masz abonament miesięczny/roczny lub w formie odnawialnej subskrypcji miesięcznej/rocznej. Ty wybierasz! W dniu zakupu abonamentu otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku gdzie zbierają się fanki pilatesu i kobiety ćwiczące pilates we własnym domu z moją platformą pilatesu online. Na grupie również pojawi się niebawem dokładny plan wyzwania, który omówię na spotkaniu organizacyjnym wyzwania w dniu 5 marca 2023.

Wyzwanie rusza już 5 marca o 20:00 i będzie trwało 21 dni!

To fantastyczna okazja dla Ciebie aby nauczyć się pilatesu, zmotywować się do regularnego trenowania pilatesu w domu, na wakacjach czy gdziekolwiek będziesz w tym czasie oraz poznać kobiety które mają podobny cel! To fantastyczna okazja aby zadbać o bezpieczny powrót do formy bez kontuzji po drodze oraz zniechęcenia. To świetna okazja aby w grupie, we własnym tempie zadbać o sprawność swojego kręgosłupa i wpłynąć pozytywnie na swoje samopoczucie.Zapraszam cię serdecznie do wzięcia udziału w wyzwaniu i polecenia go innym kobietom nie tylko po czterdziestce.

*materiały z wyzwania będą dostępne na platformie do końca kwietnia 2023 roku.

KOD RABATOWY!

Dla zdecydowanych ćwiczyć z moimi treningami online przez cały 2023 rok przygotowałam rabat na abonament oraz subskrypcję roczną z okazji pilatesowego wyzwania.  Wpisując w szare pole KOD KUPONU po lewej stronie w koszyku sklepu kod rabatowy brzmiący : wyzwanie, możesz kupić roczny dostęp z 20% rabatem. Cena rocznego abonamentu/subskrypcji obniży się do 319, 60 zł. W tej ofercie łączą się dwie promocje. Standardowa oferta, która w cenie abonamentu/subskrypcji rocznej zawiera już w sobie 4 miesiące GRATIS + 20% rabat z okazji nadchodzącego pilatesowego wyzwania. Jeśli jesteś zdecydowana i chcesz aktywnie spędzić 2023 rok bez względu na to gdzie będziesz korzystając z możliwości trenowania online, skorzystaj już dziś z tej wyjątkowej oferty cenowej. Więcej pilatesu za mniejszą kwotę. 

 

Do zobaczenia na macie online:-)
Ania Podsiedlik-Ciebiera
Dyplomowana nauczycielka pilatesu