Pilates online – dziś PREMIERA!

Jestem cała w skowronkach mogąc podzielić się z Wami informacją, że dziś – 26 kwietnia – oficjalna PREMIERA moich treningów w wersji online!

Pomysł na przygotowanie treningów zawieszonych w sieci przyniosły mi rozmowy z moimi Klientkami, które od kilku lat pytały o to, czy jest możliwość abym nagrywała swoje treningi, które mogłyby im towarzyszyć w świecie podczas podróży służbowych, podczas wolnej chwili w obowiązkach domowych, w pracy, ale też kiedy z jakiegoś powodu muszą przerwać treningi ze mną. Na początku pomysł mnie onieśmielał i trudno mi sobie było wyobrazić siebie przed kamerą uśmiechającą się do oka kamery a nie do was! 🙂 Druga sprawa przez którą do tej pory trudno mi było się zdecydować, to sama metoda Pilatesa tak szczegółowa w detalach, że nie wyobrażałam sobie treningów w wersji online. Dobrze, że przejrzałam internet;-) Postanowiłam zrobić to najlepiej jak potrafię, z ogromnym zaangażowaniem jakie mi zawsze towarzyszy w nowych projektach, abyście w tysiącach innych propozycji miały pilates na wysokim poziomie. Już dziś możecie zobaczyć efekt mojej pracy.

Reasumując …Stworzyłam dla was platformę treningową na której umieszczać wam bedę treningi pilatesu na równym poziomie zaawansowania, abyście mogły ze mną ćwiczyć gdziekolwiek będziecie. Chcę podzielić się z Wami moim sposobem na to, jak czuć się dobrze ze swoim ciałem eliminując jednocześnie uporczywe bóle pleców z którymi sama się zmagałam zanim zostałam instruktorem pilatesu – 15 lat temu! Chcę abyście, bez presji otoczenia, a dla własnej przyjemności regularnie ćwiczyły i zadbały o swoją formę i cieszyły się nią przez cały rok a nie tylko w sezonie letnim. Chcę się z Wami podzielić magią pilatesu i zarazić tą magią każdą w was.

A co dokładnie znajdziecie w pierwszym pakiecie treningów online które noszą tytuł „Jak pozbyć się bólu pleców?”? Na początek coś dla zapracowanych kobiet. Trzy krótkie – 15 minutowe treningi – na poziomie podstawowym po to, by zbudować dobry fundament na kolejne treningi na wyższym poziomie zaawansowania. Dzięki regularnym treningom – rekomenduję każdy z nich wykonać przynajmniej jeden raz w tygodniu – zniwelujecie przeciążeniowe bóle pleców wzmacniając mięśnie grzbietu, nauczycie się wykonywać brzuszki aby nie przeciążać pleców i wzmocnicie pośladki. To co w pilatesie mnie urzeka to to, że to wszystko dzieje się przy okazji bo sama metoda to coś więcej niż jędrne i silne ciało. To rozpoznanie słabych i mocnych łańcuchów w swoim ciele. To możliwość wzmocnienia tych słabych i wykorzystania tych mocnych stron, aby bez kontuzji czy przeciążeń przechodzić na wyższe poziomy zaawansowania w treningu. Pilates to oddech, a oddech jest wszystkim! Poprawny oddech potrafi wspomóc korekcję wady postawy, uwolnić długo ukrywany w ciele stres i znieść uporczywe bóle głowy czy kręgosłupa. Uwielbiam pilates i mam nadzieję,że wy też polubicie jeśli jeszcze go nie próbowałyście!

Z okazji dzisiejszej PREMIERY mam dla Was PREZENTY. Do 6 maja możecie kupić kurs w skład którego wchodzą trzy 15 minutowe treningi dla zapracowanych kobiet, nie mających za dużo wolnego czasu na trening, a nadal chcących zniwelować przeciążeniowe bóle pleców i pracować nad formą z 35 % RABATEM. Wystarczy, że w koszyku sklepu TUTAJ wpiszecie numer 35 aby 35% rabat doliczył się do waszych zakupów. Kurs na wasz email zostanie dostarczony natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty – zwykle do 10 minut.

 

Drugi prezent to bezpłatny filmik instruktażowy jak poprawnie wykonywać brzuszki. Pobierzcie go wchodząc na mój sklep z treningami  TUTAJ i w przygotowanym na to specjalnie miejscu zatytułowanym „bezpłatny film” wpiszcie swój adres email. Filmik po kilku minutach znajdzie się na waszej skrzynce pocztowej.

Enjoy!

Pozdrawiam, Ania